O nás

Akciová společnost Development Group – Moravia, a.s. je českou developerskou společností založenou v polovině roku 2011 zabývající se realizací kvalitního, architektonicky zdařilého bydlení v okrese Vyškov. Investor získal důvěru Komerční banky a Československé obchodní banky, a. s.,, která se stala hlavním finančním partnerem projektu Medlovice – Etapa I. Na Moravě v okrese Vyškov připravuje další developerský projekt Pustiměř. Bude se jednat o stavební pozemky plně vybaveny inženýrskými sítěmi včetně nově vybudovaných komunikací.

Projekty jsou navrhovány tak, aby co nejlépe splynuly se stávající zástavbou v klidných lokalitách obklopených zelení s dobrou dopravní dostupností a zavedenou infrastrukturou.

Krédem společnosti je nabízet "bydlení šité na míru zákazníkovi". Důraz je kladen především na individuální přístup k přáním klienta týkajících se řešení vnitřních dispozic a vybavení.

Při výběru a koupi nemovitosti chceme našim klientům poskytnout komplexní servis, proto vám rádi zajistíme i zvýhodněné podmínky financování vašeho bydlení ve spolupráci s Komerční bankou a Československou obchodní bankou, a. s.,

Základní údaje o společnosti

Název Development Group – Moravia a.s.
Kanceláře Ždánska 477, 685 01, Bučovice
Sídlo Ždánska 477, 685 01, Bučovice
Vedení Ing.Robert Knápek – ředitel
Představenstvo Ing.Robert Knápek – předseda představenstva
JUDr.Vladimír Prokop - místopředseda představenstva
Dozorčí rada Ing.Jaroslav Šumberák – předseda dozorčí rady
Ing.Kateřina Kaletová – člen dozorčí rady
Prokopová Bohumila –člen dozorčí rady

 

check this best seller.best replica burberry sweaters reddit model hunt for short.